Mekatron Makina
MEKATRON - GLASSTRONIC

MEKATRON - GLASSTRONIC

Mekatron Makina olarak, Yerli üretim sanyimiz başta olmak üzere çok uluslu şirketlerde dahil bir birinden çok farlı üretim hatlarına müşterilerimizin talepleri doğrultusunda makine- techizat tasarımı ve üretimi yapmaktayız. Bu ihtiyaçlar kimi zaman sektör bazlı standart makinler olabildiği gibi, genellikle müşterilerimizin kendi üretim proseslerine özel makineler olmaktadır.

Burada bizi farklı kılan en önemli unsur; Tasarım, Ar-Ge, İmalat, Otomasyon gibi tüm disiplinlerin bir çatı altında hazırlanıyor ve yönetiliyor olmasıdır. Bu esnekliğimiz sayasinde müşterilerimize piyasada hazır olarak bulamayacakları kendilerine özel makine ve techizatları optimum maliyet ve teknoloi ile tasarlayıp üretmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Amacımız, firmamızı uluslararası boyutta, kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet edebilir seviyede tasarım yapan, üretebilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli gelişen bir sanayi kuruluşu haline getirmektir.

En önemli ürünümüzün KALİTE olduğunu benimseyerek, KALİTE'nin kontrolü yerine üretimini hedefledik. Bu nedenle üretim prosesini girişten çıkışa kadar planlayıp önleme çalışmalarına ağırlık vererek KALİTE 'nin üretim sırasında doğmasını sağlayacağız.

Firmamızda, görevli her personel kendinden bir önceki prosesin müşterisi olarak tanımlanmıştır. Kaliteden her personel birinci derecede sorumludur ve amacımız problemleri çözmek değil, kaynağında önlemek ve yok etmektir.

Tüm personel için eğitim faaliyetlerini yaygınlaştıracağız, sürekli onları destekleyerek, kalite iyileştirme-geliştirme çalışmalarına katılmalarını sağlayarak onları teşvik edeceğiz.

Hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sürekli geliştirme olduğundan, çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak, daima daha iyiyi ve hatasızı arayacağız.

SERTİFİKALAR

Rakiplerimizin bir adım önünde olmak için daha fazla yaratıcılık ve yenilikçi çözümler üretmek, araştırma ve geliştirmelerimizde son teknoloji güvenilir ekipmanları kullanarak, hazır ve sorunsuz çözümler sunmaktır.

Hayallerin, tasarım ve imalat ile gerçeğe dönüştüğü yer.

Mekatron Makine günümüz teknolojisi ve endüstrinin beklentilerine karşılık verecek gelişimiyle birlikte yurt içi ve yurt dışı firmaların ihtiyaç duydukarlı her nevi proje, makine ve techizat konusunda yanlızca bir imalatçı olmak yerine, müşterileriyle tam bir uyum içerisinde partnerlik ilişkisi yürütmektedir.

Bu felsefemiz, özellikle uzun soluklu projelerde firma çalışanlarının karşılıklı takım ruhu ile işi sahiplenmelerini dolayısıyla çok daha verimli bir proje yönetim süreci ve teslimini beraberinde getirmektedir. Bu sebepledir ki, tüm müşterimizle uzun yıllardır çalışmakta ve her yeni projelerinde akıllarına gelen ilk çözüm ortağı olma özelliğimizi sürdürmekteyiz.

TEKNOLOJİYE HÜKMET